<style>.lazy{display:none}</style>Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı
Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı

Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı

Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı

Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı Kurs Programının Eğitim Süresi 450 Saattir. Ücretsiz Aşçı Yardımcısı Kursuna Katılmak İçin En Az Okur Yazar Olmak, 18 Yaşını Tamamlamış Olma Şartı Vardır.
Halk Eğitim Merkezlerinde Yılın 12 Ayında Kurslara Ön Kayıt Alınmaktadır. Talep Olan Kurslar Uygun Sınıf Ve Usta Öğretici Bulunması Durumunda Açılır. Kursun Açılması İçin En Az 12 Kişilik Grup Oluşması Gereklidir.

Programın Amaçları
Aşçı Yardımcısı Kurs Programını Bitiren Bireyin,

1. Besin Öğelerini Ve Besin Gruplarını Dikkate Alarak Porsiyon Miktarlarını Tespit Etmek

2. Ulusal Ve Uluslararası Mevzuata Göre Toplu Gıda Üretimi Yapılan Yerlerde Gıda, Çalışma Ortamı Ve Ekipmanlarının Hijyenini Sağlamak

3. Hijyen Kurallarına Ve İşlem Sırasına Göre Elde Ve Makinede Bulaşık Yıkamak Ve Bulaşık Sonrası Çöpleri Atmak

4. Sebzeleri Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Uygun Olarak Pişirmeye Hazırlamak

5. Uluslararası Pişirme Usullerine Göre Sebze Garnitürlerini Çeşitli Tekniklerde Pişirmek

6. İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Fond, Lezzet Verici Karışımlar Ve Çorbaları Reçeteye Uygun Hazırlamak

7. Reçeteye Göre İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Çeşitli Teknikler İle Yumurtaları Pişirmek

8. Reçeteye Göre İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Kolay Hamur İşleri Hazırlamak

9. Reçetesine Uygun Şekilde Uluslararası Özel Çorbaları Pişirmek

10. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet, Görünüme Sahip Temel Sos Ve Türeyenlerini Hazırlamak

11. Reçetesine Uygun Şekilde Çeşitli Teknikler İle İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Patates Garnitürleri Hazırlamak

12. Kullanım Amacına Ve Pişirme Usulüne Göre Kasaplık Hayvan Eti Parçalarını Kullanıma Hazırlamak

13. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Çeşitli Pişirme Teknikleri İle Eti Pişirmek

14. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Balıkları Ve Kabuklu-Kabuksuz Su Ürünlerini Pişirmek

15. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Salatalar Ve Salata Sosları Hazırlamak

16. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet, Görünüme Sahip Dünya Ve Türk Mutfağına Özgü Pilav Pişirmek

17. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Çeşitli Makarnalar Ve Makarna Soslarını Hazırlamak

18. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Çorbaları Pişirmek

19. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Sebze Yemeklerini Pişirmek

20. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Kuru Baklagil Yemeklerini Pişirmek

21. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet, Görünüme Sahip Türk Mutfağına Özgü Dolma Ve Sarmaları Pişirmek

22. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Makarnaları Pişirmek

23. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Et Ve Sakatat Yemekleri Pişirmek

24. Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Türk Mutfağına Özgü Komposto Ve Hoşafları Hazırlamak İçin Gerekli Bilgi Ve Beceriye Sahip Olması Amaçlanmaktadır.


Halk Eğitim Aşçılık Kursları Aşçı Yardımcısı Kursu Konuları
12 Saat Süreli Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği:
İş Sağlığı Ve Güvenliğinin Amacı Ve Önemini, İş Kazası Ve Meslek Hastalıklardan Koruma Yolları, Tehlikelerden Kaynaklanacak Risklere Karşı Önlem Alma, Acil Durumlarda Gerekli Tedbirleri Alma Konularında Eğitim Verilir.

12 Saat Süreli Besin Öğeleri Ve Besin Grupları:
Çocuklar Ve Yetişkinler İçin Günlük Besin Öğesi Gereksinimleri, Farklı Besin Grupları İçin Porsiyon Miktarı Konularında Eğitim Verilir.

12 Saat Süreli Hijyen Ve Sanitasyon:
Ulusal Ve Uluslararası Mevzuata (HACCP, TSEEN, ISO VB.) Göre Personel Hijyeni Kuralları, Ulusal Ve Uluslararası Mevzuata (HACCP, TSEEN, ISO VB.) Göre Toplu Gıda Üretimi Yapılan Yerlerde Gıda Hijyeni, Ulusal Ve Uluslararası Mevzuata (HACCP, TSE EN, ISO VB.) Göre Toplu Gıda Üretimi Yapılan Yerlerde Çalışma Ortamının Hijyenini, Ulusal Ve Uluslararası Mevzuata (HACCP, TSE EN, ISO VB.) Göre Toplu Üretim Yapılan Yerlerde Ekipman Hijyenini Konularında Eğitim Verilir.

6 Saat Süreli Bulaşık Yıkama Ve Çöp Atımı:
Hijyen Kurallarına Ve İşlem Sırasına Göre Bulaşığı Elde Yıkama, Bulaşığı Makinede Yıkama, Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Göre Çöp Atma Konularında Eğitim Verilir.

20 Saat Süreli Sebzeleri Pişmeye Hazırlama:
Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Göre Temel İşlem Sırasını Takip Ederek Sebzeleri Hazırlama, Sebzeleri Kurallarına Ve Tekniğine Göre Doğrama, Lezzet Verici Karışımları Kurallara Göre Hazırlama, Hazırladığı Sebze Ve Lezzet Verici Karışımları Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Uygun Koşullarda Saklama Konularında Eğitim Verilir.

32 Saat Süreli Sebze Garnitürleri:
Uluslararası Pişirme Tekniklerine Göre Sebze Garnitürlerini Haşlama, Buharda Ve Kendi Suyunda Pişirmek, Tekniklere Göre Sebze Garnitürlerini Sos İçinde Ve Sote Ederek Pişirme, Pişirme Tekniklerine Göre Sebze Garnitürlerini Parlatarak Ve Graten Ederek Pişirme, Uluslararası Pişirme Tekniklerine Göre Sebze Garnitürlerini Bol Yağda Kızartarak Ve Izgara Ederek Pişirme Konularında Eğitim Verilir.

22 Saat Süreli Fond Ve Temel Çorbalar:
Çorbalar İçin Ön Hazırlık, Reçeteye Göre İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Berrak Ve Kremalı Çorbalar Hazırlamak, Reçeteye Göre İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Taneli Ve Püreli Çorbalar Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

18 Saat Süreli Yumurta Pişirme:
Yumurtaları Reçeteye Ve Kullanım Yerine Göre Haşlama, Reçeteye Göre İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görümünde Sahanda Yumurta, Omlet, Pankek Ve Krep Pişirme Konularında Eğitim Verilir.

36 Saat Süreli Kolay Hamur İşleri:
Çırpılarak Yapılan Hamur Tekniğine Göre Pişkinlik, Renk, Tat Ve Görünümde Çeşitli Kekler, Uygun Olarak Hazırlanan Hamurdan İstenilen Pişkinlik, Renk, Tat Ve Görünümde Basit Kurabiyeler, Hazır Yufkadan İstenilen Tat, Renk Ve Görünümde Börekler, Hamurdan İstenilen Renk, Lezzet Ve Pişkinlikte Poğaça, Hamurdan İstenilen Tat, Lezzet Ve Görünüşte Pizzalar, Hazır Ürünlerle İstenilen Lezzet Ve Görünüşte Çeşitli Tatlılar Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

26 Saat Süreli Uluslararası Çorbalar:
Uluslararası Düzeyde Kabul Görmüş Ve Kültürlerin Özeliğini Taşıyan Mutfakları, Uluslararası Sıcak Özel Çorbalar, Reçetelerine Uygun Uluslararası Soğuk Özel Çorbalar Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

36 Saat Süreli Temel Sos Ve Türeyenleri:
Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk Ve Lezzette Sütle Yapılan Soslar, Domatesle Yapılan Soslar, Yağla Yapılan Soslar, Beyaz Soslar, Kahverengi Soslar, Tereyağlı Soslar Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

32 Saat Süreli Patates Garnitürleri:
Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Patates Garnitürlerini Bol Yağda Kızartarak Hazırlamak, Patates Garnitürlerini Haşlayarak Ve Püre Haline Getirerek Patates Garnitürü Ve Kroket Hazırlama, Patates Garnitürlerini Sote Ederek Hazırlamak, Fırında Patates Garnitürleri Hazırlamak, Şekillendirilen Ve İşlem Gören Patates Garnitürlerini Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

30 Saat Süreli Etlerin Hazırlanması:
Etleri Tanıma Ve Gövde Etlerini Kullanıma Hazırlama, Kullanım Amacına Ve Pişirme Usulüne Göre Sığır Ve Dana Eti Parçalarını Kullanıma Hazırlama, Koyun Ve Kuzu Etini Parçalarını Kullanıma Hazırlama, Kümes Hayvanları Etlerini Kullanıma Hazırlama, Sakatatları Kullanıma Hazırlama Konusunda Eğitim Verilir

32 Saat Süreli Et Pişirme:
Reçetelerine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Haşlama Yöntemi İle Et Pişirme, Buharda Ve Kendi Suyunda Et Pişirme, Kavurarak Sos İçinde Ve Sote Ederek Et Pişirme, Graten Ederek Et Pişirme, Az Yağda, Uzun Süre Ve Bol Yağda Frit Yöntemi İle Et Pişirme, Fırında Çevirerek Ve Izgara Eti Pişirme Konularında Eğitim Verilir.

32 Saat Süreli Balıklar Ve Su Ürünleri:
Balıkları Pişirmeye Hazırlama, Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Balıkları Pişirme, Kabuklu Ve Kabuksuz Su Ürünlerini Pişirmeye Hazırlama, Kabuklu – Kabuksuz Su Ürünleri Pişirme Konularında Eğitim Verilir.

28 Saat Süreli Salata Ve Salata Sosları:
Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünümde Salata Sosları, Sebzelerle Salatalar, Tahıl Ve Makarnalarla Salatalar, Kuru Baklagillerle Salatalar, Sakatatlarla Salatalar, Deniz Ürünleri İle Salatalar, Uluslararası Salatalar Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

32 Saat Süreli Pilavlar:
Reçetesine Uygun Şekilde Ön Hazırlıkları Yaparak Çeşitli Tekniklerle Pilav Pişirmek, Türk Mutfağına Özgü Pilavlar Pişirmek Konularında Eğitim Verilir.

32 Saat Süreli Makarna Ve Makarna Sosları:
Reçetesine Uygun Şekilde İstenilen Kıvam, Renk, Lezzet Ve Görünüme Sahip Makarna Ve Makarna Sosları Pişirmek, Uluslararası Mutfaklardan Makarna Çeşitleri Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Meb Onaylı Sertifika Verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 79 YORUM
 1. Buket kömürcü dedi ki:

  Ankara için aşçı yardımcısı kursu ne zaman açılacak ?

  1. Açı Yardımcısı Kursu
   Ankara Mamak Halk Eğitim Merkezi Kurs Yeri Atölye, 21 Eylül 2022 Başlangıç, 12 Aralık 2022 Bitiş. Kontenjan 16 Kayıt Olan 16 Kişi.
   Polatlı Halk Eğitim Merkezi Kurs Yeri Merkez Ve Merkeze Ait Bina, 4 Ekim 2022 Başlangıç, 31 Mart 2023 Bitiş. Kontenjan 30 Kayıt Olan 21.
   Polatlı Halk Eğitim Merkezi Bina 4 Ekim 202 Başlangıç, 30 Mart 2023 Bitiş. Kontenjan 30, Kayıt Olan 21.

   1. Reyhan dedi ki:

    Sakarya Akyazı da oturuyorum aşçılık belgesi almak istiyorum bizim ilçemizde nezaman açılacak

    1. Sakarya ilinde kayıt alınan aşçılık kursu bulunmuyor. halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurs açılması talebinde bulunulabilir.

   2. Fatmanur dedi ki:

    Merhaba 2023 Yılı için Ankarada aşçılık kursu açılacak mı ?
    Nerden başvuru yapabilirim ?

    1. Aşçı Yardımcısı Kursu Polatlı Halk Eğitim Merkezi 18 Ocak 2023 Başlangıç, 6 Nisan 2023 Bitiş, Kurs Yeri Merkez Bina.
     Aşçı Çırağı Kursu Keçiören Halk Eğitim Merkezi 23 Ocak 2023 Başlangıç, 10 Nisan 2023 Bitiş, Kurs Yeri Merkez Bina.
     Aşçı Çırağı Çankaya Halk Eğitim Merkezi Kurs Yeri Ümitköy Çankaya Evi 2 Şubat 2023 Başlangıç, 20 Nisan 2023 Bitiş.
     halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurslara kayıt olunabilir.

     1. Selcan dedi ki:

      Merhaba Sarıyer İstanbul Aşçı yardımcılığı kursu var mı?

     2. Aşçı Çırağı Kursu Sarıyer Halk Eğitim Merkezi Merkez Bina 14 Kasım 2023’de Başlamış.
      Aşçı Yardımcısı Kursu İstanbul İli
      Pendik Halk Eğitim Merkezi 20 Kasım 2023 Başlangıç
      Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi 22 Kasım 2023 Başlangıç

 2. İnci dedi ki:

  Merhaba Ümraniye_İstanbul Aşçı yardımcılığı kursu var mı ?

  1. Anadolu yakasında aşçı yardımcısı kursu Pendik halk eğitim merkezi 8 eylül 2022 başlangıç, 20 eylül 2022 bitiş. Kurs yeri merkez binada yapılacak. Perşembe ve Cuma günleri saat 17:00-20:40.

 3. Alperen Deniz dedi ki:

  Gaziantep’te aşçılık kursu şu an bulunuyor mu?

  1. Aşçı çırağı
   Şahinbey halk eğitim merkezi kurs yeri şehit karayılan mesleki ve teknik Anadolu lisesi başlangıç 20 ağustos 2022, bitiş 16 ekim 2022.
   hafta sonu saat 09:00-16:20

 4. Nazlı dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepe Aşçı yardımcısı kurslarına katılmak istiyorum .

  1. Kadıköy Erenköy zihnipaşa halk eğitim merkezinde aşçı çırağı kursu 16 mart 2022 başlangıç.
   Tuzla halk eğitim aşçı çırağı 8 mart 2022 başlangıç.
   Aşçı yardımcısı Güngören halk eğitim 14 mart 2022 başlangıç.
   Şişli halk eğitim 15 mart 2022 başlangıç.

 5. Nihal dedi ki:

  merhaba , Ataşehir’ de oturuyorum aşçılık kursu için kayıt olmak istiyorum bilgi alabilir miyim ?

  1. Aşçı Çırağı Kursu Anadolu Yakası
   Kadıköy Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitim Merkezi 9 Mart 2022 Başlangıç, 16 Kasım 2022 Bitiş. Çarşamba Saat 12:00-17:50.
   Tuzla Halk Eğitim Merkezi Merkez Bina Aşçılık Sınıfı 8 Mart 2022 Başlangıç, 7 Haziran 2022 Bitiş. Salı Çarşamba Saat 09:30-16:10.

  2. Enejan Bekiyeva dedi ki:

   Merhabalaar aşçı yardımcısı kursa kayıt olmak istiyorum Esenyurt bölgesinde varmı acaba

   1. esenyurt bölgesinde kayıt alınan aşçı yardımcısı kursu bulunmuyor.

 6. Dilara dedi ki:

  Merhaba. İzmir de oturuyorum. Aşçı yardımcılığı kursu bitirdim ustalık için devam etmek istiyorum kurs bilgisi verir misiniz?

  1. Aşçı çırağı kursu bayraklı halk eğitim merkezi 12 şubat 2022 başlangıç, 30 temmuz 2022 bitiş. Cumartesi saat 08:30-13:10.
   Aşçı yardımcısı konak halk eğitim toros kurs merkezi 16 şubat 2022.
   Aşçı yardımcısı tire halk eğitim ek bina 8 şubat 2022.

   1. GÜLŞEN faik dedi ki:

    Ayçı Aşçı yardımcılığı kursu Adana da varmı

    1. Aşçı Yardımcısı Kursu Sarıçam Halk Eğitim Merkezi Kurs Yeri Merkez Bina Başlangıç 22 Temmuz 2022, Bitiş 11 Ekim 2022. Hafta İçi Her Gün Saat 08:30-14:20.

 7. Meral Karaca dedi ki:

  Balıkesir gönen aşçı yardımcısı kursuna katılmak istiyorum

  1. Aşçı Çırağı Kursu Gönen Halk Eğitim Merkezi 14 Şubat 2022 Başlangıç, 15 Nisan 2022 Bitiş. Kontenjan 20 Kişi Kayıt Olan 20 Kişi. Hafta İçi Her Gün Saat 19:00-21:50.

  2. Sevde dedi ki:

   Merhaba İstanbul Sancaktepede oturuyorum en yakın hangi halk eğitimde aşçı yardımcılığı kursu alabilirim?

   1. Aşçı Çırağı Kursu Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi 2 Mayıs 2023 Başlangıç, 27 Haziran 2023 Bitiş. Kurs Yeri Merkez Binada Yapılacak. Pazartesi Ve Salı Saat 09:00-15:20, Çarşamba Saat 14:00-17:00.

 8. Bircan Balı dedi ki:

  Merhabalar ücretsiz aşçılık kursuna gitmek istiyorum İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum

  1. Aşçı Çırağı Kursu
   Esenler Halk Eğitim Turgutreis İsmek 26 Aralık 2021 Başlamış.
   Küçükçekmece Halk Eğitim Cennet Kültür Merkezinde 6 Ocak 2022 Başlayacak, Kontenjan 20- Kayıt Olan 20.

   Aşçı Yardımcısı Kursu Şişli Halk Eğitim Merkezi Bina 3 Ocak 2022 Başlangıç, Kontenjan 20, Kayıt Olan 12.

   1. Asiye dedi ki:

    Merhaba biz kayıt olmak istiyoruz 2022 için detaylı iletişime nasıl geçebiliriz ?

    1. e-yaygın sisteminden il seçerek kayıt alınan kurslara kayıt olunabilir, kurs açılması talebinde bulunulabilir.

 9. Hülya dedi ki:

  Merhaba Üsküdar Ümraniye bulgurlu civarında aşçılık kursuna layit olup sertifika almak istiyorum

  1. Aşçı çırağı kursu Anadolu yakası
   Pendik halk eğitim merkezi Pendik velibaba imsek 23 aralık 2021 tarihinde başlamış.
   Sancaktepe halk eğitim merkezi samandırma Zübeyde hanım kurs merkezinde 20 aralık 2021 tarihinde başlamış.
   Sultanbeyli halk eğitim merkezi Mehmet akif imsek 28 aralık 2021 başlamış.

 10. Ahmet doganer dedi ki:

  Merhabalar ben İzmir’de oturuyorum aşçılık kursuna yazılmak istiyorum ve bu mesleği yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekürler

  1. Aşçı Yardımcısı Balçova Halk Eğitim Merkezi Merkez Binada 8 Aralık 2021 Başlangıç, 24 Haziran 2022 Bitiş. Çarşamba, Perşembe 15:00-20:55.
   Aşçı Yardımcısı Bayırdır Halk Eğitim Merkezi Bayındır Öğretmen Evinde 20 Aralık 2021 Başlangıç, 13 Temmuz 2022 Bitiş. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Saat 18:00-21:10.
   Aşçı Çırağı Torbalı Halk Eğitim Merkezi Aşçılık Sınıfı 3. Kat 16 Aralık 2021 Başlangıç, 25 Mart 2022 Bitiş. Perşembe, Cuma Saat 08:30-13:20.

   1. Ruken dedi ki:

    Hâlâ başvuru yapabilir miyim?

    1. yıl boyunca başvuru yapılabilir.

 11. Bedriye dedi ki:

  Merhaba Ankara hasköy’den aşçılık kursuna katılmak istiyorum yardımcı olur musunuz nasıl katılabilirim

  1. Kurs
   Kurum, Kurs Yeri
   Başlangıç

   Aşçı

   Çankaya başkent halk eğitim Belediye

   09/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Çankaya başkent halk eğitim Belediye

   09/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Çankaya başkent halk eğitim Belediye

   10/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Gölbaşı halk eğitim Ballıkpınarı Mah. Köy Okulu

   15/11/2021

   Aşçı Çırağı

   ZüGölbaşı halk eğitim beyde Hanım Mtal

   22/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Gölbaşı halk eğitim Mogan Mtal

   26/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Keçiören halk eğitim Atatürk Çocuk Destek Merkezi

   29/11/2021

   Aşçı Çırağı

   Yenimahalle halk eğitim Migros Aile Yaşam Merrkezi-Atlantis Avm.

   11/11/2021

   1. Ayşegül Demirtaş dedi ki:

    Merhabalar Mart ayında Ankarada aşçı yardımcılığı kursu veren yer var mı?

    1. Aşçı yardımcısı kursu
     Altındağ halk eğitim merkezi 28 şubat 2022 başlangıç.

     Aşçı çırağı
     Ankara gölbaşı halk eğitim mogan halk eğitim merkezi 12 mart 2022 başlangıç.
     Etimesgut halk eğitim kaşmir aşçılık sınıfı 14 mart 2022.

   2. Melek kartal dedi ki:

    Merhaba ben Ataşehir’de oturuyom aşçılık kursu için müracaat etmek istiyorum nereye başvurabilim

    1. halk eğitim merkezlerine yada e-yaygın sistemi üzerinden kurs açılması talebinde bulunulabilir.

 12. Songül dedi ki:

  Aşçılık kursu için

  1. halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurslara kayıt olunabilir.

 13. Nazlı dedi ki:

  Istanbul Esenler Aşçılık kursuna kayıt olmak istiyorum. Cevap verirseniz sevinirim.

  1. kayıt alınan aşçılık kursu bulunmuyor.

   Kurs
   Kurs Yeri
   Başlangıç

   Wushu Kung-Fu (Yeşil Kuşak)

   15 Temmuz Millet Bahçesi belediye Spor Salonu

   08/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Yeşil Kuşak)

   Anka Spor Klübü- Turgut Reis Mh. 515 Sk. No:13 Esenler

   09/06/2021

   37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası

   Dede Torun Yaşam Merkezi -Havaalanı Mh. Garanti Cd. No:5 Esenler

   09/06/2021

   37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası

   Dede Torun Yaşam Merkezi- Havaalanı Mah. Garanti Cd. No:5 Esenler

   09/06/2021

   Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-I Kerim Eğitimi 2

   Esgev- Mehmet İnan-Turgut Reis Mah.

   10/06/2021

   Diksiyon

   Esgev-Fuat Sezgin

   10/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Emlak Konutları Sitesi Havaalanı Mahallesi-

   10/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Beyaz Kuşak)

   Çataltaş Spor Kulübü- Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cd. No:18 Zemin Kat D:2 Esenler

   11/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Kahverengi Kuşak)

   Çataltaş Spor Kulübü- Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cd. No:18 Zemin Kat D:2 Esenler

   11/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Emlak Konutları Sitesi Havaalanı Mahallesi-

   11/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Kaplanlar Spor Klübü- Birlik Mh. Karaoğlan Oğlu Cd. Şehit Halil Sağır Sk. No:3 Esenler

   11/06/2021

   Yetişkinler İçin Kuran-ı Kerimi Tecvidli Okuma

   Esgev- Kadın Aktivite Merkezi-Oruçreis Mah. 562. Sk. No:21-A Esenler

   11/06/2021

   Satranç 1.Seviye Başlangıç Düzeyi

   Esgev- Erdem Beyazıt Bilgi Ve Hikmet Evi

   12/06/2021

   Budokaido (Sarı Kuşak)

   Cumhuriyet İlkokulu

   14/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Anka Spor Klübü- Turgut Reis Mh. Cengiz Topel Cd. 511 Sk. No:13/B Esenler

   14/06/2021

   Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma

   Esgev- Mehmet Akif Ersoy

   15/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Esgev Mehmet Akif İnan Bilgi Evi

   15/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Turuncu Kuşak)

   Esgev Mehmet Akif İnan Bilgi Evi

   15/06/2021

   Model Roket İmalat ve Uçuş

   Esgev- Hacı Lütfiye Gürses Bilgi Ve Hikmet Evi

   16/06/2021

   Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi

   Merkez Ve Merkeze Ait Bina

   17/06/2021

   Wushu Kung-Fu (Beyaz Kuşak)

   Anka Spor Klübü- Turgut Reis Mh. Karaosmanoğlu Cd. 515 Sk. No:13/B Esenler

   18/06/2021

   Saç Bakımı Ve Yapımı

   Ümit Meriç Kadın Aile Ve Gençlik Merkezi

   28/06/2021

  2. İsmail dedi ki:

   Merhabalar ben Muş Merkez’de oturuyorum sizin burada kaydınız açılacak mı acaba

   1. Aşçı Yardımcısı Kursu Muş Merkez Halk Eğitim Merkezi, Kurs Yeri Halk Eğitim Merkezi, 19 Nisan 2024 Başlangıç, 9 Ağustos 2024 Bitiş. Kontenjan 35 Kişi, Kayıt Olan 29 Kişi. Hafta İçi Her Gün Saat 09:00-13:20. Kurs Süresi 450 Saat.
    Aşçı Çırağı (Uzaktan Eğitim Eş Zamansız) Uzaktan Videolu Eğiti. Kurs Süresi 178 Saat. 1 Nisan 2024 Başlangıç, 1 Temmuz 2024 Bitiş. Uzaktan Eğitim Kurslarına Hemba Sitesinden Kayıt Olunabilir.

 14. Mehmetemremalta dedi ki:

  Hatay samandag da oturyororum aslcilik kurslari var mi

 15. nursn dedi ki:

  merhaba erzurumda yaşıyorum kursa nasıl kayıt olabilirm?

  1. halk eğitim merkezlerinden ön kayıt olunabilir.

   1. İlknur dedi ki:

    İZMIRDEN Merhaba lise son sınıf öğrencisiyim ÜCRETSİZ aşçılık eğitimi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz??

    1. E-Yaygın Sitesine E-Devlet Şifresi İle Giriş Yaparak, Kayıt Alınan Kurslara Kayıt Olunabilir, Kurs Açılması Talebinde Bulunulabilir.

   2. naime dedi ki:

    merhabalar gaziantepete oturuyorum aşçilik kursuna kayit yapmak istiyorum kayit varmi

    1. Şahinbey Halk Eğitim Merkezi Kursun Yapılacağı Yer Şehit Karayılan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 19 Şubat 2022 Başlangıç, 17 Nisan 2022 Bitiş. Kontenjan 20 Kayıt Olan 20 Kişi.
     Cumartesi Ve Pazar Saat 09:00-16:20.
     Şahinbey Halk Eğitim Merkezi Kursun Yapılacağı Yer Şehit Karayılan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 19 Şubat 2022 Başlangıç, 17 Nisan 2022 Bitiş. Kontenjan 20 Kayıt Olan 15 Kişi.
     Cumartesi Ve Pazar Saat 09:00-16:20.
     Aşçı Yardımcısı Kursu Şehitkamil Merveşehir Halk Eğitim Merkezi Kursun Yapılacağı Yer Gasmek Fatih Sultan Mehmet Eğitim Akademisi 8 Şubat 2022 Başlangıç, 27 Mayıs 2022 Bitiş. Hafta İçi Her Gün Saat 09:40-13:50.

    2. Berna cemre dedi ki:

     Merhaba kocaelide aşcı yardımcı kursu var mı

     1. Kocaeli gündüzlü bakım rehabilitasyon merkezinide 1 eylül 2022 tarihninde açılmış bir kurs programı bulunuyor, ancak kurs genel katılama açık olmayabilir.

     2. Berna cemre dedi ki:

      Evet malesef olmuyor başka da kurs yok heralde nasıl talep edebiliriz açılır mı kesin

     3. halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurs açılması talebinde bulunulabilir.

 16. melike dedi ki:

  merhaba kursa kayıt olmak istiyorum ankara?

 17. Hakan dedi ki:

  Merhaba. Diyarbakır’da yaşıyorum ve aşçı yardımcısı belgesi almak istiyorum. Sertifika almak ücretli mi?

  1. Halk eğitim merkezleri tarafından açılan kurslar ücretsizdir. isteyenler okul aile birliğnide bağış yapabilir.

  2. Esra cicek dedi ki:

   Kocaeli Çayırova da kurs varmi

   1. Aşçı Çırağı Kursu (Uzaktan Eğitim – Eş Zamansız) Uzaktan Videolu Eğitim. Kurs Süresi 178 Saat.
    Başlangıç 3 Ağustos, Bitiş 5 Kasım 2023.
    Başlangıç 11 Ağustos, Bitiş 5 Kasım 2023.
    Başlangıç 28 Ağustos, Bitiş 5 Kasım 2023.
    Kurslara E-Yaygın Sisteminden Yada Hemba Sitesinde Kayıt Olunabilir.

 18. Baran dedi ki:

  Merhabalar ben de bu kursa gitmek istiyorum Ankara Gölbaşı yaşıyorum Ankara’nın hangi semtinde var acaba?

  1. aşçı çırağı sincan hal eğitim merkezi 16 eylül 2019 Sincan Belediyesi Zeytin Dalı Kültür Merkezinde.
   aşçı yardımcısı çankaya halk eğitim merkezi 16 eylül 2019. Çahem-Nurten Leyla Yağız Kadrolu- Pzt. Salı Çrş. Prş. 8 Saat

   1. Zehra öztorak dedi ki:

    Ben batman halk eğitim aşçılık kursu başvuru

    1. Aşçı yardımcısı kursu Batman merkez halk eğitim merkezi , kurs yeri yusufiye eğitim ve kültür derneği 1 kasım 2022 başlangıç, 13 şubat 2023 bitiş.

 19. Emine dedi ki:

  Meraba , ankara yenimahallede oturuyorum ,bende aşçılık kursuna gitmek istiyorum(ucretsiz),burda nerde var acaba aşçılık kursu

  1. yenimahalle belediyesi yinimek ev yemekleri hazırlama kursu açıyor. Kurslara Kayıtlar 15 Ağustos tarihinde başlar.

  2. Ayşe araz dedi ki:

   Ben istanbul küçükçekmece de oturuyorum açılık kursuna kayıt yapmak istiyorum nerden yapicam?

   1. Aşçı Çırağı Kursu Bahçelivler Halk Eğitim Merkezinde 11 Eylül 2019 Tarihinde Başlamış.
    Pendik Halk Eğitim Merkezi Aşçı Yardımcısı Kursu 5 Ekim 2019.
    Beykoz Halk Eğitim Merkezi Aşçı Yardımcısı Kursu 17 Eylül 2019 Ve 19 Eylül 2019.
    Kadıköy Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitim Merkezi 16 Eylül 2019 Aşçı Yardımcısı Kursu.
    Kurs Kayıtları Halk Eğitim Merkezlerinden Yapılabilir.

 20. Seren AĞIL dedi ki:

  Aşçilik kursuna kaydolmak istiyorum istanbul maltepe de oturuyorum

  1. Burhan dedi ki:

   İstanbul gaziosmanpaşadayım ve bu kursa katılmak istiyorum akşamlari katılım oluyormu

   1. İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesinde Gaziosmanpaşa 500 Evler İsmek İle Gaziosmanpaşa Küçükköy İsmek Kurs Merkezleri Aşçı Çırağı Kursu Açıyor.

 21. Seren AĞIL dedi ki:

  Merhabalar ben yemek kursuna yazılmak istiyorum istanbul maltepe de oturuyorum akşamları kursa katışabikirim yardımcı olursanız sevinirim ismin

  1. Erenköy Zihnipaşa Halk Eğitimi Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Kadıköy Halk Eğitimi Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
   Maltepe Halk Eğitim Merkezi
   Rasimpaşa İsmek
   Aşçılık Kursları Açılıyor, Kurslara Halk Eğitim Merkezinden Ön Kayıt Olunabilir, İsmek Kursları İçin kursiyer.ismek.org Adresinden Kayıt Olunabilir.

   1. Senem dedi ki:

    İyi günler ben Eskişehir Fevzi cakmakta oturuyorum aşçılık kursu varmi

    1. Aşçı çırağı kursu tepebaşı nafiye Hüseyin küçüoğlu halk eğitim merkezi (kurs yeri sosyal yardımlaşma vakfı adem) 10 ocak 2022 başlangıç. Pazartesi, Salı saat 14:00-17:50.

BİR YORUM YAZ