Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

Halk Eğitim Dinamik İnternet Programcılığı Kursu

Halk Eğitim Dinamik İnternet Programcılığı Kursu

Halk Eğitim Dinamik İnternet Programcılığı Kursu

Halk Eğitim Dinamik İnternet Programcılığı Kursu Türkiye Genelindeki Halk Eğitim Merkezlerinde Talepler Doğrultusunda Açılabilmektedir.

Halk Eğitim Merkezleri Bilişim Teknolojisi Alanı Bilgisayar Kursu Dinamik İnternet Programcılığı PHP Geliştirme Ve Uyumu Eğitimi Kursunun Eğitim Süresi 80 Saattir. Kursa 18 Yaşının Tamamlamış, Meslek Liselerinin Yada Dengi Okullarının İlgili Bölüm Öğrencileri, Meslek Yüksek Okulu Ve Fakültelerin İlgili Bölüm Öğrencisi Yada Mezunu Olan Veya Okur Yazar Olup İşletmelerin İlgili Bölümlerinde En Az 6 Ay Çalışmış Yada Çalışıyor Olanlar Katılabilir. Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir.

Kursun Konuları:
8 Saat Süreli PHP Programlama:
PHP Kurulumu, PHP İnternet Programlama Dilini Kullanma Konularında Eğitim Verilir.

24 Saat Süreli Karar Kontrol Yapıları:
PHP Karar Kontrol Yapıları, Mantıksal Sınamalar İle Karar Kontrol Yapıları, Denetim Ve Karar Kontrol Yapıları, Yapılacak İşleme Göre Döngü, Karar Kontrol Yapısı Ve Mantıksal Sınama Tercihi Konularında Eğitim Verilir.

16 Saat Süreli Fonksiyonlar Ve Diziler:
PHP Fonksiyonlarını E Dizilerini Kullanma Konularında Eğitim Verilir.

16 Saat Süreli Veri İletimi:
Php İle Veri İletimi, Mail Fonksiyonu Kullanılarak E-Posta Programı Oluşturma, Formları Ve Veri Tabanı Yönetimini Kullanarak Program Yazma Konularında Eğitim Verilir.

16 Saat Süreli Veri Tabanı İşlemleri:
Veri Tabanı Ve Sorgu Uygulamaları, Önceden Hazırlanmış Sql Veri Tabanının Kullanma, Veri Düzenleme Komutlarıyla İnternet Programı Yazma Konularında Eğitim Verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ