<style>.lazy{display:none}</style>İsmek Ücretsiz İngilizce Kursu Kayıtları
Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

İsmek Ücretsiz İngilizce Kursu Kayıtları

İsmek Ücretsiz İngilizce Kursu Kayıtları

İsmek Ücretsiz İngilizce Kursu Kayıtları

İsmek Ücretsiz İngilizce Kursu Kayıtları Yıl Boyu Alınmaya Devam Ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK İngilizce Kursları

Kursa Online Kayıt Olmak İçin kursiyer.ismek.org Adresine Giriş Yapınız.

Temel İngilizce Atölyesi, Seviye A1-A2 Konuşma Kulübü, Seviye A1-A2 Konuşma Pratiği, İngilizce Seviye A2 Elemantary, İngilizce Seviye B1-B2 Konuşma Kulübü, Seviye B2 Intermediate, İngilizce Başlangıç Atölyesi, İngilizce Edebi Çeviri Atölyesi, İngilizce Temel Seviye, İngilizce YDS Hazırlık, Mesleki İngilizce Konaklama, How To Write A Formal E-Mail, IELTS Olmak Üzere 13 Farklı Kurs Programı Açılabilmektedir.

İsmek Ücretsiz İngilizce Kurs Programları

İngilizce Seviye A1 (Temel İngilizce Atölyesi)
Eğitim Süresi 72 Saat. “Temel İngilizce Atölyesi”; İngilizce Temel Bilgisine Sahip Olmayan, İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayacak Olan Katılımcılara En Temel Düzeyde İngilizce Kelime, Okuma, Yazma, Konuşma Ve İletişim Kurma Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedefleyen Bir Programdır.

İngilizce Başlangıç Atölyesi
Eğitim Süresi 36 Saat. “İngilizce Başlangıç Atölyesi”; İngilizce Temel Bilgisine Sahip Olmayan, İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayacak Olan Katılımcılara En Temel Düzeyde İngilizce Kelime, Okuma, Yazma, Konuşma Ve İletişim Kurma Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedefleyen Bir Programdır.

İngilizce Seviye A2 Elementary
Eğitim Süresi 120 Saat. “İngilizce A2”, Katılımcılara; Günlük Hayat, Yaşanan Deneyimler, Sağlık Ve Beslenme, Doğa, Çevre Ve Kurallar, Bilim, Sanat Ve Teknoloji İle İlgili Konularda, İngilizcedeki Günlük İfadeleri Dinleme, Okuma, Yazma, Konuşma, İletişim Kurma Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedefleyen Bir Öğretim Programıdır.

İngilizce Temel Seviye
Eğitim Süresi 96 Saat. İngilizce Temel Seviye Eğitimi İngilizce Temel Bilgisine Sahip Olmayan, İngilizce Öğrenmeye Yeni Başlayacak Olan Katılımcılara En Temel Düzeyde İngilizce Kelime, Okuma, Yazma, Konuşma Ve İletişim Kurma Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedefleyen Bir Programdır. Program Adalar Belediyesi İle İş Birliği Kapsamında Hazırlanmıştır.

İngilizce Seviye A1-A2 Konuşma Pratiği
Eğitim Süresi 24 Saat. İngilizce A1-A2 Seviyesi Konuşma Pratiği, Katılımcıların Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik Olarak Tasarlanmış Bir Programdır. Eğitimin Amacı, İngilizce Başlangıç Seviyesinde Yetkin Olan Katılımcılara Yabancı Dilde Pratik Yapabilecekleri Ortamları Sunarak, Konuşma Ve Dinleme Becerilerini Geliştirmelerine Ve Yabancı Dilde Kendilerini İfade Etmelerine Yardımcı Olmaktır.

İngilizce Edebi Çeviri Atölyesi
Eğitim Süresi 48 Saat. “İngilizce Edebi Çeviri Atölyesi”, Katılımcıların Edebiyatın Başlıca Türlerinde Çeviri Pratiği Yapmalarına Yönelik Olarak Tasarlanmış Bir Programdır. Eğitimin Amacı; Katılımcıların Yarı Akademik Bir Ortamda Deneme, Öykü Ve Şiir Çevirileri Yaparak Hem Edebi Çeviri Pratiği Edinmelerini Hem De İngilizce Okuma Ve Yazma Yeterliliklerini Geliştirmelerini Sağlamaktır.

IELTS
Süresi 140 Saat. Katılımcıları, IELTS (International English Language Testing System) Sınavına Hazırlamak İçin Hazırlanan Bir Öğretim Programıdır.

İngilizce YDS Hazırlık
Eğitim Süresi 100 Saat. İngilizce YDS Hazırlık; Lisans, Lisansüstü Ve Doktora Öğrencilerinin, Yabancı Dil Sınavı’na (YDS) Hazırlanma Sürecine Destek Amacını Taşıyan Bir Eğitim Programıdır.

İngilizce Seviye A1-A2 Konuşma Kulübü
Kurs Süresi 36 Saat. Kurs Programı Yüz Yüze Ve Uzaktan Eğitim Canlı. “İngilizce A1-A2 Seviyesi Konuşma Kulübü”, Katılımcıların Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik Olarak Tasarlanmış Bir Programdır. Eğitimin Amacı, İngilizce A1-A2 Seviyesinde Yetkin Olan Katılımcılara Yabancı Dilde Pratik Yapabilecekleri Ortamları Sunarak, Konuşma Ve Dinleme Becerilerini Geliştirmelerine Ve Yabancı Dilde Kendilerini İfade Etmelerine Yardımcı Olmaktır.

İngilizce Seviye B1-B2 Konuşma Kulübü
Eğitim Süresi 36 Saat. Kurs Programı Yüz Yüze Ve Uzaktan Eğitim Canlı. “İngilizce B1-B2 Seviyesi Konuşma Kulübü”, Katılımcıların Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik Olarak Tasarlanmış Bir Programdır. Eğitimin Amacı, İngilizce B1 Seviyesinde Yetkin Olan Katılımcılara Yabancı Dilde Tartışma Yürütebilecekleri Öğrenme Ortamları Sunarak, Konuşma Ve Dinleme Becerilerini Geliştirmelerine Ve Yabancı Dilde Kendilerini İfade Etmelerine Yardımcı Olmaktır.

Mesleki İngilizce Konaklama
Eğitim Süresi 40 Saat. Mesleki İngilizce (Konaklama) Programı, Katılımcılara; Konaklama Alanındaki Mesleklerin Gerektirdiği Terminolojiyi Kullanarak Yabancı Dilde Dinleme, Okuma, Yazma, Konuşma Ve İletişim Kurma Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedeflemektedir.

How To Write A Formal Email
Eğitim Süresi 2 Saat. Kurs Programı Uzaktan Eğitim Videolu.

İngilizce Seviye B1 Intermediate
Eğitim Süresi 120 Saat. “İngilizce B2”, Katılımcılara; İngilizcede Somut Ve Soyut Konulara Yönelik Karmaşık Metinlerin Temel İçeriği İle Kendi Uzmanlık Alanında Yapılan Tartışmaları Anlayabilme, Ana Dili İngilizce Olan Kişilerle Fazla Çaba Harcamadan Doğal Ve Akıcı Bir Şekilde Konuşabilme, Geniş Kapsamlı Bir Konuya İlişkin Görüşlerini Açık Ve Ayrıntılı Bir Şekilde İfade Edebilme, Güncel Sorularla İlgili Görüş Bildirebilme Ve Çeşitli Olasılıkların Olumlu Ve Olumsuz Yönlerini Gösterebilme Bilgi Ve Becerisini Kazandırmayı Hedefleyen Bir Öğretim Programıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Elif derman dedi ki:

  Bayrampasada ingilice kursu nerdedir yildirimda oturuyorum bi de saatlerin kactan kaca

  1. Kayıt alınan İngilizce kursu bulunmuyor.

 2. Alan dedi ki:

  İngilizce öğrenmek istiyorum eğitim için çok önemli

 3. Tuncay dedi ki:

  Çalışan biri olarak acaba 18.00 den sonra ingilizce kursları olsa çünkü bizim gün içi belliki para kazanmamız lazım malum geçim derdi ama bir taraftan da kendimizi geliştirmemiz lazım…

BİR YORUM YAZ