Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

İşkur Girişimcilik Kursu Kayıtları

İşkur Girişimcilik Kursu Kayıtları

İşkur Girişimcilik Kursu Kayıtları

İşkur Girişimcilik Kursu İle Kendi İşinizin Patronu Olabilirsiniz. İşkur Girişimcilik Kursu Kayıtları Yılın 12 Ayında Devam Ediyor. Türkiye Genelinde 81 İlde Girişicilik Kursları Açılıyor.

Girişimcilik Kurslarına Katılarak Sertifikanızı Aldıktan Sonra KOSBEB Yeni Girişimci Desteğine Başvuru Hakkı Kazanırsınız. Kursa 18 Yaşının Tamamlamış Kendi İşini Kurmak İsteyenler Katılabilir. Kurs Süresince Devam Ettiğiniz Her Gün İçin 20 Türk Lirası Aylık Olarak Açtığınız Hesaba Yatırılır.

Girişimcilik Kursu Teorik Ve Atölye Eğitimleri Olmak Üzere En Az 32 Saat Sürmektedir. Kursa Katılabilmek İçin İşkur’a Üye Olmak, 18 Yaşını Tamamlamış Olmak, Daha Önceden Girişimcilik Kursuna Katılmamış Olmak Ve İş Ve Meslek Danışmanlığı Hizmetinden Faydalanmış Olmak Gereklidir.

Girişimcilik Kursu Aramak İçin Buraya Tıklayın. Açılan Sayfada Kurs Türü Yazısının Karşısındaki Açılar Menüye Tıklayarak Kurs Türünü Girişimcilik Olarak Seçin. İl Seçeneğini Bulunduğunuz İl Olarak Seçerek Sayfanın Üstündeki Ara Butonuna Basınız. Bulunduğunuz İlde Açık Kurs Varsa Kurslar Listelenecektir. Kursa Başvuruda Bulunmak İçin Kurs Numarasına Tıklayın. Kursun Başvuru Koşullarını Taşıdığınıza Emin Olduktan Sonra Üye Girişi Yaparak Sayfa Altındaki Başvur Butonuna Tıklayarak İşlemi Tamamlayın.

Girişimcilik Kurslarını KOSGEB Resmi Sitesinden de Takip Edebilirsiniz. KOSBEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın.

Kurs Başvurusu Sonrası İŞKUR Üyeliğiniz Sırasında Varsayılan İletişim Adresi Olarak Cep Telefonu Seçenlere Kısa Mesaj, E-Posta Seçenlere E-Mail Yoluyla Mülakat Tarihi, Saati Ve Yeri Bildirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ