Ücretsiz Kurslar

Halk Eğitim Merkezi Japonca Kursları

Halk Eğitim Merkezi Japonca Kursları

Halk Eğitim Merkezi Japonca Kursları

Halk Eğitim Merkezi Japonca Kursları Türkiye Genelindeki 987 Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Halktan Gelen Talepler Doğrultusunda Açılabilmektedir. Kurslara Kayıtlarda Aranılan Şartlar Nelerdir?

Yabancı Dil Alanında Açılan Japonca Kursu Seviye A1, Seviye A2 Ve Seviye B1 Olarak Açılabilmektedir. Kursa Yılın 12 Ayında Halk Eğitim Merkezlerinden Ön Kayıt Olunabilmektedir. Yeterli Kursiyer Sayısına Ulaşılması Durumunda Kurslar Açılabilmektedir.

Japonca Seviye A1 Kursu:
Kursun Eğitim Süresi 136 Saattir. Kursa 14 Yaş Ve Üzeri En Az Okur Yazar Olanlar Katılabilir. Devam Zorunlu Olup, Eğitimin Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Meb Onaylı Sertifika Verilir.

Japonca Seviye A2:
Kursun Eğitim Süresi 160 Saattir. Kursa Seviye A1 Kurs Programı Sertifikası Sahibi Olan Yada Kurs Öğretmeni Tarafından Kurs Öncesinde Yapılacak Olan Seviye A1 Sınavında Başarılı Olanlar Katılabilir.

Japonca Seviye B1:
Eğitim Süresi 320 Saattir. Kursa Seviye A2 Belgesi Sahibi Olan Veya Kursu Açan Öğretmen Tarafından Yapılacak Seviye A2 Sınavında Başarılı Olanlar Katılabilir.
Kurs Günleri Kursiyer Talepleri, Usta Öğretici Uygunluğu Ve Uygun Sınıf Durumları Göz Önünde Bulundurularak Belirlenir. Hafta İçi Ve Hafta Sonu Olarak Günde En Fazla 8 Saat Olarak Açılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Feyza dedi ki:

  Japonca kursuna nasıl kaydolabilirim

  1. Halk Eğitim Merkezlerinden Yada E-Yaygın Sisteminden Kayıt Olunabilir, Kurs Açılması Talebinde Bulunulabilir.

  2. Gamze karasu dedi ki:

   merhaba,japonca kursuna kayit olmak istiyorum

   1. Halk eğitim merkezlerinden yada e-yaygın sisteminden kurslara kayıt olunabilir, kurs açılması talebinde bulunulabilir.

BİR YORUM YAZ