Ücretsiz Kurslar

Halk Eğitim Merkezleri Farsça Kursları

Halk Eğitim Merkezleri Farsça Kursları

Halk Eğitim Merkezleri Farsça Kursları

Halk Eğitim Merkezleri Farsça Kursları, Kurs Kayıtları, Eğitim Süreleri, Katılım Koşulları.

Türkiye Geneli 990 Halk Eğitim Merkezinde Halktan Gelen Taleplere Göre Yabancı Dil Alanı Altında Farsça Kurslara Üç Seviye Olarak Açılmaktadır. Kurslara Yıl Boyunca Halk Eğitim Merkezlerinden Ön Kayıt Olunabilir. Ön Kayıt Olunan Kurslar En Az 12 Kişilik Grup Oluşması Durumunda Açılabilir.

Farsça Seviye A1 Kursu:
Kursun Eğitim Süresi 136 Saattir. Kursa En Az Okur Yazar Olan Ve 14 Yaş Ve Üzeri Olanlar Katılabilir. Kursun Haftalık Ders Saati Günlük Sekiz Saati Geçmemek Üzere Kurumun Fiziki Durumu, Başvuran Kişi Sayısı Ve Uygunluk Durumu Göz Önünde Bulundurularak Belirlenir. Kursun Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir.

Farsça Seviye A2:
Kursun Eğitim Süresi 160 Saattir. Kursa Farsça Seviye A1 Kurs Sertifikası Sahibi Olanlara Yada Kursun Öğretmeni Tarafından Kurs Öncesinde Yapılacak Olan Seviye A1 Sınavında Başarılı Olanlar Katılabilir.

Farsça Seviye B1:
Kursun Eğitim Süresi 320 Saattir. Kursa Farsça Seviye A2 Belgesi Sahili Olanlar Yada Kursun Öğretmeni Tarafından Kurs Öncesinde Yapılacak Seviye A2 Sınavında Başarılı Olanlar Katılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fadime dedi ki:

    farsça kursu nerede açılıyor…..

BİR YORUM YAZ