Ücretsiz Kurslar

Halk Eğitim Saç Renklendirme Kursları

Halk Eğitim Saç Renklendirme Kursları

Halk Eğitim Saç Renklendirme Kursları

Halk Eğitim Saç Renklendirme Kursu Eğitim Süresi 327 Saattir. Halk Eğitim Merkezlerinde Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Alını Altında Açılan Saç Renklendirme Kursuna En Az İlkokul Mezunu Olan, 14 Yaşının Tamamlamış Olanlar Katılabilir. Ücretsiz Kuaförlük Kursu Saç Renklendirme Türkiye Genelindeki 987 Halk Eğitim Merkezinde Açılabilmektedir.

Yıl Boyunca Halk Eğitim Merkezlerinde Taleplere Açılabilen Kurslara Kayıt Olmak İçin Kimlik Fotokopisi, Ve Öğrenim Belgesi Fotokopisi Yeterlidir. Ön Kayıt Alınan Bir Kursun Açılması İçin En Az 12 Kişilik Grup Oluşmalıdır. Kursta Teorik Ve Uygulamalı Eğitim Verilir. Kursun Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir. Kursta Devam Zorunludur, Kursun Toplam Eğitim Süresinin 5/1’nden Fazla Devamsızlık Yapanlar Sertifika Alma Hakkını Kaybederler. Günde 8 Saat Olarak Açılmış Olan Bir Saç Renklendirme Kursunda En Fazla 8 Gün Devamsızlık Yapma Hakkınız Bulunmaktadır.

Halk Eğitim Bayan Kuaförlüğü Saç Bakımı Ve Yapımı Kursu

Kursun Konuları
Halk Eğitim Saç Renklendirme Kursuna Katılan Kursiyerler Kişisel Hijyen, Hijyen Kurarlarına Uygun Salon Hazırlama, Müşteriyi Uygun Bir Şekilde Karşılama Ve Uğurlama, Saç Ve Saç Derisi Analizi, Saçlı Deriye Masaj Ve Bakım, Saçları Tekniğine Uygun Olarak Yıkama Ve Ayırma, Saçlara Fön Uygulama, Saç Bakım Kozmetiklerinin Tedarik Etme, Cilde Ve Saçın Yapısına Zarar Vermeden Saça Boya Uygulama, Saçların Rengini Açma, Saça Röfle Uygulama Konularında Eğitim Verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ