Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

Hem Ağ Sistemleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu

Hem Ağ Sistemleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu

Hem Ağ Sistemleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu

Halk Eğitim Merkezleri Hem Ağ Sistemleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu Eğitim Süresi 48 Saattir. Kurs Türkiye Genelindeki 987 Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde Taleplere Göre Açılabilir.

Kursa 18 Yaşının Tamamlamış Meslek Liselerinin Yada Dengi Okulların İlgili Bölüm Mezunu Olan, Meslek Yüksek Okulu Ve Fakültelerin İlgili Bölüm Öğrencisi Yada Mezunu Olan, Okur Yazar Olup İşletmenlerin İlgili Bölümlerinde Çalışmış Yada Çalışıyor Olan Ve Tehlikeli Sınıflarda Yer Almayan Mesleklere Yönelik Programlar İçin En Az 6 Ay Çalışmış Olanlar Katılabilir. Kurs Eğitimleri Teorik Ve Uygulamalı Olarak Verilir. Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Verilir.

Kursun Konuları:
32 Saat Süreli Ağ Ve Sistemi Yönetimi: Ağ (Network) Kurulumu, Ağ Sistemleri Yönetimi Konularında Eğitim Verilir.

16 Saat Süreli TCP / IP Protokolleri: TCP / IP Adreslerini Sınıflandırmak, IP CONFİG Parametrelerinin Kullanma Konularında Eğitim Verilir.

Kursu Başarıyla Tamamlayan Kursiyerler Ağ (Network) Kurabilme Ve Sistemi Hatasız Yönetme, Ağa Uygun IP Sınıfını Belirleme Ve Alt Ağlar Oluşturma Bilgi Ve Becerisini Kazanırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ