Ücretsiz Kurslar Kurs Veren Belediyeler Halk Eğitim Merkezi

Hem C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi

Hem C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi

Hem C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi

Halk Eğitim Merkezleri Hem C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu Türkiye Genelindeki 987 Halk Eğitim Merkezinde Yıl Boyunca Ücretsiz Olarak Açılabilmektedir. Halk Eğitim Merkezleri Ücretsiz Bilgisayar Kursu (Bilişim Teknolojileri Alanı) C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Süresi 64 Saattir.

Halk Eğitim Hem C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursuna 18 Yaşının Tamamlamış Meslek Liselerinin Yada Dengi Okulların İlgili Bölüm Mezunları, Meslek Yüksek Okulu Ve Fakültelerin İlgili Bölüm Öğrencileri Yada Mezunları İle Okur Yazar Olup İşletmelerin İlgili Bölümlerinde En Az 6 Ay Çalışmış Yada Çalışıyor Olanlar Katılabilir. Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kurs Bitirme Sertifikası Verilir.

Kursun Konuları:
8 Saat Süreli Echipse Ide C/C++ Kurulumu:
C++ İçin Gerekli Olan Yazılımları Kurmak Ve Kullanmak.

16 Saat Süreli Algoritmalar Ve Akış Diyagramları:
Yazılım Algoritması Tasarlamak, Yazılım Akış Diyagramı Hazırlama Konularında Eğitim Verilir.

16 Saat Süreli C++ Kullanımı:
C++ Değişkenleri, Operatörleri, Kara Yapıları, Döngü Yapıları, Metotları Kullanmak Ve Dizileri Oluşturmak Konularında Eğitim Verilir.

24 Saat Süreli C++ Nesne Tabanlı Programlama:
Nesne Tabanlı Programlama Yapmak, C++ Sınıf Yapıları Oluşturmak, C++ İle Kasüllme Yapısı, C++ İle Katılım Mekanizmasını Kullanmak, C++ İle Çok Biçimlilik Yapısını Kullanmak Konularında Eğitim Verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ